O czym może świadczyć obniżona temperatura?

Mojej żonie utrzymuje się temp. 35.9 jak można samemu jakoś leczyć za nim dostanie się do lekarza?

Lek. Paweł Szadkowski

Ww. teperatura nie koniecznie musi świadczyć o chorobie. Interpretacja takiego pomiaru, o ile wynik nie jest zafałszowany, zależy od obrazu klinicznego (np. objawów infekcji). W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.