Co mogą oznaczać zimne plecy i zimne poty?

o czym mogą świadczyć zimne plecy na których występuje zimny pot

Lek. Paweł Szadkowski

Wszytko zależy od objawów towarzyszących (gorączka, świąd, osłabienie i inne) i okoliczności, w których występują ww. objawy. Najczęstszą przyczyna jest infekcja, ale możliwe jest też inne podłoże. Najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i poszerzenia wywiadu odnośnie do pani dolegliwości.