Co może oznaczać spadek kilogramów przy jednoczesnym przyroście tkanki tłuszczowej?

witam serdecznie, moim problemem jest spadek kilogramów a ciągle przybywa mi tkanki tłuszczowej, wychodzi ona z całego ciałego a przybywa mi w obwodach. błagam o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu poszerzenia wywiadu odnośnie do pani dolegliwości oraz zbadania. Patologiczna redystrybucja tkanki tłuszczowej może występować np. w chorobach nadnerczy, ale konieczna jest ocena kliniczna przez lekarza.