O czym może świadczyć luźny stolec?

Witam, mam 31 lat. Od jakiegoś czasu codziennie rano mam luźny stolec, bardzo rzadko mam uformowany stolec. Czy muszę udać się do lekarza?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli to panią niepokoi to może pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu oceny pana stanu klinicznego, poszerzenia wywiadu odnośnie do pani dolegliwości oraz w razie konieczności poszerzenia diagnostyki. Jeśli powyższym objawom nie towarzyszą żadne inne objawy to nie jest to raczej nic niepokojącego.