O czym może świadczyć powiększenie się brzucha po pół roku od porodu?

Witam. Urodziłam syna 5 grudnia 2017 było wszystko w porządku brzuch się zmieszal wszystko dobrze. Od 6 miesięcy mam brzuch jak bym znowu była w co najmniej 6 miesiącu ciazy. Robiłam test jest negatywny. Brzuch jest duży i czuję dyskomfort. Przytyłam znowu jakieś 10 kg. Waga 94kg. Co z tym brzuchem może być? Dziękuję za odpowiedź.

Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.