O czym świadczą bóle kręgosłupa lędźwiowego?

 lat 57.Od kilku lat miewałam bóle w odcinku lędzwiowym.Bóle po pewnym czasie mijały i był spokój.Od ok. 2 lat ból jest przez cały czas,tylko czasem mniejszy,a czasem silniejszy.Plastry,maści czy też tabletki prawie nie pomagają.Ciężko mi już z tym żyć.Proszę poradzić do lekarza jakiej specjalności z tym się udać ? Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się na wstępne badanie do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i polecić dalsze postępowanie.