Ból w odcinku lędźwiowym i piersiowym kregosłupa

Witam. Na przełomie listopada/grudnia dokuczał mi ból w odcinku ledźwiowym. Bolało mnie głównie wtedy jak dotykałam,długo stałam bądź robiłam skręty w lewo,prawo. Był to ból raczej taki kłujący. Czasem bolał mnie dany kręg gdy go dotykałam za jakiś czas miałam wrażenie,że bolą mnie mm przykręgosłupowe. Dużo wtedy ćwiczyłam,wiec na jakiś czas przestałam i po pewnym czasie ból zniknął. Niestety od paru tyg mam ten sam problem tylko z odcinkiem piersiowym.na wysokosci Th6-8.co z tym zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.