O czym świadczą moje wyniki bdania żołądka?

Dzień dobry, moje wyniki są następujące: przelyk i wpust bez zmian, wejście do antrum kształtne, perystaltyka odźwiernika prawidłowa, opuszka XII bez zmian, błona śluzowa żołądka zmieniona rumieniowato, niewielka nieszczelnośc wpustu. . Od paru Od paru dni już nie boli mniezoladek tak jak wcześniej, czuję jedynie uczucie sytości. Czy możliwe, że samo przeszło. Żadnych leków jeszcze nie brałam. Czy to może być początek wrzodow w moim przypadku? I czy możliwe że samo przeszło?

Lek. Paweł Szadkowski

Błona śluzowa żołądka zmieniona rumieniowato może wskazywać na przebytą wcześniej gastropatię/zapalenie żołądka, ale na tę chwilę nie jest raczej niczym niepokojącym. Pełna interpretacja badania zależy od pani obrazu klinicznego i dlatego najlepiej udać się z wynikiem do swojego lekarza prowadzącego.