O czym świadczą plamienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam biore tabletki juz drugi miesiac. Pod koniec pierwszego paska tabletek dostam nie wielkie plamienia pozniej w przerwie 7 dniowej wystapila bardzo skapa miesiaczka .po przerwie 7 dniowej w 8 dniu zaczelam nowe opakowanie teraz podczas brania okolo 2 tygodniowego znow mam plamienia (rano myslalam ze to miesiaczka ale na wieczor ustapilo i mam plamienia) czy to normalne? Ostatnio mam duzo stresu czy to moze byc przyczyna??

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze przy antykoncepcji może tak występować zależy jeszcze jakie dokładnie tabletki Pani przyjmuje . Proponuje udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć