O czym świadczy ból jajnika po zażyciu tabletki awaryjnej?

Po zażyciu tabletki "po" stosunku, od 3 miesięcy boli mnie (tak przypuszczam) prawy jajnik. Odczuwam również silne parcie na pęcherz i w związku z tym bardzo często korzystam z ubikacji. Miesiączkuję normalnie, cykle są takie same jak przed zażyciem tabletki. O czym mogą świadczyć powyższe objawy.?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie ginekologiczne i usg przezpochwowe proszę udac się do lek ginekologa