O czym świadczy ból nerek w ciąży?

Witam, jestem w 4 tygodniu ciąży, byłam dziś u ginekologa, ciąza jest w macicy, jednak z wrażenia zapomniałam zapytać: bolą mnie nerki, szczególnie lewa, na którą byłam operowana w wieku 6 miesiecy (wodonercze), takie uczucie ciągnięcia czy to coś groźnego? czy to po prostu przez burze hormonalną w organiźmie?

Lek. Tomasz Budlewski

Moze być i tak i tak, proponuje wykonać usg jamy brzusznej oraz oznaczyć poziom beta hcg