O czym świadczy codzienne plamienie podczas stosowania Atywia?

Witam mam 22 lata z mezem staramy sie o dzidzie. W maju wykryto u mnie na usg pcos. Dostalam luteine na wywolanie okresu lekarz zalecil branie jek przez 3 cykle robilam badanie testosteronu byl bardzo wysoki i lekarz zalecil branie przez 3 miesiace tabletek anty Atywia. Od brania 10 tabletki mam codziennie plamienia obecnie jest 18btabletka czy to normalne ze codziennie krwawie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć