O czym świadczy obrzęk wierzchniej części stopy?

Witam Mam 31 lat i od 2tygodni mam obrzek wierzchniej czesci stopy az do kostki. Poczatkowo bolalo mnie przy zginaniu stopy w dol I w srodstopiu teraz nie mam z tym z tym problemu, zostal lekki bol moze bardziej dyskomfort przy uciskaniu stopy od spodu. Opuchlizna jest mniejsza ale utrzymuje sie caly czas. Mialam robione zdjecie 2tyg temu i powiedziano mi, ze to naderwane wiazadla. Martwi mnie tylko ta utrzymujaca sie opuchlizna. Czy to normalne? Oddam, ze nie wiem jak naderwalam wiazadla bo poprostu wstalam rano i prawa stopa byla spuchnieta pamietam tylko, ze dzien wczesniej mialam popuchniete kostki w obydwu nogach bylo duszno, goraco a ja caly dzien w pozycji siedzacej zdazalo mi sie to wczesniej poniewaz mam nadwage i zawsze ustepowalo. Mam tez uczucie klucia w srodkowym palcu w lewej stopie ale raz na jakis czas na chwile czasem odczuwam tez lekki bol prawego biodra i dyskomfort w ramieniu juz sama niewiem czy to powiazane. Prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstepnym badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie.