O czym świadczy pieczenie pochwy?

Witam! Od kilku dni boli i piecze mnie pochwa, a dokładniej warga sromowa, myję się codziennie dokładnie, przy chodzeniu, siedzeniu doskwiera mnie ból, takie jakby podrażnienie, dziskaj po kąpieli zauważyłam na wardze małe białe kropki, plamki(?) Nie wiem jak to nazwać, gdy to dotykam, piecze oraz sprawia ból... Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Najpewniej doszło do stanu zapalnego dróg rodnych. Powinna się Pani udać do lekarza, gdyż bez wymazu ciężko określić, czy jest to infekcja bakteryjna, czy grzybicza. Dodatkowo przy badaniu lekarz oceni białe plamki.