O czym świadczy wynik EEG głowy 22-latki?

Witam, moje wyniki eeg głowy. Wizytę mam dopiero pod koniec maja i chciałabym wiedzieć czy wszystko jest w porządku : Zapis zróżnicowany przestrzennie z artefaktami ruchowymi. W zapisie przeważa uogólniony rytm srednionapieciowych fal alfa, o częstości 8-11Hz z obecnymi, głównie w odprowadzeniach czołowych, grupami niskonapięciowych fal beta. Widoczne są na tym tle, pojedyncze, uogólnione synchroniczne fale alfa, o amplitudzie nieznacznie wyższej od otaczającego tła oraz pojedyncze, rozsiane fale theta, o amplitudzie otaczającego tła. R.z obecna, fs - widoczne wodzenie rytmów, hw przez usta i nos -nasila aktywność fal alfa i theta. Orzeczenie: zapis z pogranicza normy. Bardzo proszę o szczegółową interpretacje wyników.

Szanowna Pani, wynik należy zestawić ze stanem klinicznym, niestety nie podała Pani żadnych szczegółowych danych