O czym świadczy wynik RTG klatki piersiowej?

Wynik badania: RTG klp klatka piersiowa p-a W polu dolnym prawym masywne, zlewające się zagęszczenia o charakterze miąższowm. Poza tym pola płucne bez zmian ogniskowych. Cień środkowy w normie . Co oznacza ten wynik?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka, proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie