Obawy po operacji przepukliny pachwinowej

Witam,mam pewne obawy po operacji przepukliny pachwinowej która była wykonana 02.01.2017 roku.Problem polega na tym że strona prawa czyli ta po której wykonano zabieg nadal ma takie wybrzuszenie,czyli jest różnica w porównaniu do lewej strony.Chciałbym zapytać czy to tak ma juz być?,czy to jest poprostu opuchlizna po szwach.Czy można zrobić potym okresie jakieś USG kontrolne.Proszę o jakąś odpowiedź,bo nie wiem czy zawracać głowę przemiłym lekarzom w moim pięknym miescie.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć koniecznie jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga ogólnego.