Obfite krwawienie w okresie przedmenopauzalnym

Witam. Rozpoznano u mnie "Obfite krwawienie w okresie przedmenopauzalnym". Miałam zabieg 9 . 10. 2015 i cały czas krwawię, nic mnie nie bolało, a od wczoraj zaczęły mnie boleć jajniki i z tylu tak jak na okres, poleciał skrzep i trochę mocniej krwawię, czy możliwe że dostałam okres i ile czasu mogę krwawić po tym zabiegu ?. Nie widzę różnicy przed i po zabiegu, krwawiłam tak samo jak teraz czyli od 22 września, jestem przerażona co mam robić. Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedz . Elżbieta.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaki zabieg został u Pani wykonany dlatego nie mogę się wypowiedzieć. Na pewno wskazany jest kontakt z ginekologiem.