Obfite owłosienie na całym ciele

Dzień dobry, mam 21 lat i duży problem z ciemnym, dość obfitym owłosieniem na całym ciele. Pal licho ręce, nogi, palce obu kończyn, nawet wąsik i brodę. Ale brzuch? A jeszcze gorzej plecy i pośladki? Hormony mam w normie, chorowałam na anoreksję, co trochę pogorszyło stan, ale tylko na plecach. Potem włosy zaniknęły, ale pojawiły się znowu, mimo powrotu do dobrej wagi. Czy jest dla mnie ratunek? Czy powinnam zacząć golić plecy (brzuch i pośladki zdarza mi się)? Przepraszam za emocje. Pozdrawiam.

Dzień dobry,
warto zrobić badania hormonalne, aby sprawdzić ich poziom. Polecam depilację laserową lub fotodepilację. Już po pierwszym zabiegu będzie Pani miała mniej ok 20 - 30% włosów, a reszta będzie rosnąć dużo wolniej. Zabiegi należy powtarzać mniej więcej co 4 - 8 tygodni, aby całkowicie pozbyć się włosów.