Objawy odstawienne po rzuceniu palenia

Dzień dobry. Dziś mija 6 dzień od zapalenia ostatniego papierosa. Mam straszne objawy odstawienne takie jak: pocenie się, kaszel, biegunka,lęki. Jak długo może to trwać ? Może są jakieś leki pomocne przy dostawieniu ? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak oczywiście obecnie lekarze dysponują dosyć dobrze przebadanymi lekami, które wspomagają rzucenie palenia. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który po badaniu określi czy powyższe objawy nie mają innego niż podane podłoża oraz włączy odpowiednie leczenie.