Obniżenie nastroju i niska samoocena

Chyba mam wszystkie wymienione objawyw. Zerowe libido, wręcz strach i obrzydzenie na samą myśl o zbliżeniu, napady wściekłości z rzucaniem przedmiotami. Krzyczę na najbliższych z byle powodu, nie panuję nad płaczem. Cały czas jestem przygnębiona, nic nie ma dla mnie sensu. W pracy wszystko widzę w czarnych barwach, wszystko mnie irytuje. Nie mogę zasnąć, a rano wstać, nie czuję potrzeby. Czuję, że jestem beznadziejna, brzydka, przybrałam na wadze. Chcę rozwodu, chce się zwolnić z pracy. POMOCY!

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym - po zbadaniu - mogą zaproponować odpowiednie postępowanie (farmakoterapia i/lub psychoterapia). Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.