Obtarcie okolicy odbytu

Witam serdecznie. Od kilku dni mam męczący i dość wstydliwy problem. Zaczęłam nosić stringi, które niestety bardzo obtarły mi okolice odbytu. Skóra jest mocno zaczerwieniona i ciągle to miejsce jest mokre, jakby spocone. Mimo, że wycieram, za chwilę znów jest wilgotno. Co powinnam zrobić w tej sytuacji, jakich maści czy leków użyć? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Witam. W tej sytuacji polecam zastosowanie maści o działaniu łagodzącym i osuszającym - sudocream, alantan.