Obwinianie za śmierć ojca

jestem w konflikcie z rodzina i rodzina mnie znac i widziec nie chce .od kilku lat.od kiedy odeszlam z domu po moim odejsciu moj tato sie zalamal po roku czasu zmarl w mlodym wieku rodzina wini mnie za smierc taty.

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa i przyjrzenia się przyczynom trudności i konfliktu w rodzinie, odbarczenia się z poczucia winy, a także rozumienia swoich emocji i potrzeb. Naprawa relacji jest możliwa, wymaga jednak współpracy wszystkich zainteresowanych stron, a na początek Pani świadomości, czego chce i oczekuje od siebie i rodziny.