Od czego rozpocząć zmianę swojego życia?

Dzień Dobry ,Jestem Martyna i mam 25 lat nic mi się nie udaje w życiu ,nie mam pracy bo mam słaby dojazd komunikacyjny ciągle chodzę smutna i płaczę mam wykształcenie zawodowe jako kucharz.Inni ludzie mną gardzą że nic nie potrafię i śmieją się dlaczego inni ludzie mają dobrą pracę ładne ubrania a ja muszę cierpieć i na to patrzeć chcę coś zmienić tylko chłopak bardzo mnie wspiera proszę o pomoc

Witam, chce Pani coś zmienić w swoim życiu, zastanawia się od czego zacząć. W uzyskaniu tych odpowiedzi może Pani pomóc psycholog. Łatwiej będzie Pani odkryć własne potrzeby i obrać właściwy kierunek zmian. Proszę skorzystać z pomocy.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka