Jak odpowiednio pokierować swoim życiem?

Witam. Pytanie bardziej do psychologa kierowane. Mam 20 lat Nie wiem troszkę co mam robić z swoim życiem jak je pokierować odpowiednio. Brak mi takiego "pałera" czegoś co by mnie napędzało. Wielokrotne wizyty u psychologów nic nie dawały:( Uczę się zaocznie wyrabiam średnie wykształcenie, interesuję się zwierzętami. pracy szukam ale znów sama nie wiem jaka by mnie do końca interesowała. Co zrobić z tym swoim życiem aby nie było ono nudne? nie mam przyjaciół większość czasu jestem w domu.Pomocy.

A co Panią kręci? Pasjonuje? Interesuje? Pisze pani, że zwierzęta. Może warto wybrać kierunek, który jest z nimi związany? Albo zaangażować się w wolontariat na rzecz jakiejś fundacji? Życie samo z siebie ciekawe się nie zrobi - to zadanie, które każdy z nas musi odrobić, jeśli nie chce się w nim nudzić :)

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza