Odchudzanie a ochota na słodycze

Dzień Dobry :) Jestem w wieku dojrzewania, ważę 60,9 kg, mój wzrost to 164 cm. Odchudzam się od września, schudłam 14 kg, jednak nie jestem jeszcze zadowolona z wyglądu mojej sylwetki... Ostatnio coraz więcej podjadam, najczęściej słodyczy, cukierków.. czipsów.. Nie wiem czym to jest spowodowane, po prostu mam wielką ochotę na słodycze, zazwyczaj wieczorem.. Proszę o przykładowy jadłospis 1200kcal :)

Popieram wczesniejsza odpowiedz. Dieta jest stanowczo za nisko kaloryczna. A ta ochota na podjadanie slodkiego jest bardzo prosta. Organizm az "wrzeszczy" daj mi jesc, a ze cukier to najszybsza energia, no to i zapotrzebowanie na niego gwaltownie wzroslo. Wiecej kalorii i urozmaicenia w diecie a sytuacja ulegnie poprawie. Prawda wyglada tak, ze ponizej 1600 kcal to nie ma co szukac zdrowia dla ciebie.