Odchudzanie od czterech lat i osiągnięcie wagi 39 kg

Mam 20 lat. Odchudzam sie juz jakies cztery lata kiedys wazylam 65 kg przy wzroscie 159 teraz osiagnelam wage 39 kg ... Moje odchudzanie zaczelo sie normalni wszystko mialam pod kontrola ( tak mi sie wydawalo) teraz wszystko sie zmienilo. Waga stala sie dla mnie obcesja , tak naprawde tylko tym zyje. nie wiem co mam robic . Caly czas wszyscy powatarzaja mi ze jestem za chuda ja tego nie widze uwazam ze moge i potrafie schudnoc wiecej i tak naprawde do tego darze

Dzień dobry,
.
Powinna Pani podjąć leczenie - czy to w formie ambulatoryjnej czy na oddziale szpitalnym.
W Pl jest kilka oddziałów specjalizujących się w leczeniu zaburzeń odżywiania - np.: w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Koniecznie proszę skorzystać z pomocy poradni zdrowia psychicznego lub ośrodka zajmującego się terapią osób z zaburzeniami odżywiania się. Anoreksja jest chorobą śmiertelną tzn. nie leczona może prowadzić do śmierci. Warto zacząć pracować nad sobą, zanim (o ile już nie wystąpiły) inne objawy- zanik miesiączki, zmiany elektrolityczne itp.