Oddawanie moczu w nocy w 7 tygodniu ciąży

Witam jestem w 7tygodniu ciąży mój problem polega na tym że w nocy nie wstaje do toalety oddać mocz bo nie mam takiej potrzeby po prostu nie chce mi się siku inne kobiety wstają kilka razy w nocy A ja wcale czy to zły znak?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie jest to oznaka, która powinna Panią niepokoić. Jeżeli oddaje Pani normalnie mocz w czasie dnia to proszę się nie przejmować. Pozdrawiam