Odejście partnera bez słowa wyjaśnienia

muj mezczyzna i ja jestesmy djrzali wiem ze mnie bardzo kocha zycie zwykle problemy nie wielkie i odchodzi bez slowa wiem ze jest mu zle nie odpowiada na sms poradzono isc do psychol jak nie ma go przy mnie czy mam dac spokuj co robic czekac

Umożliwi to także zmianę, która ma szansę wpłynąć na Państwa relację. Albo da szansę na ułożenie sobie życia na nowo, zmianę schematów zachowań, a tym samym odzyskanie równowagi i poczucia szczęścia.

Witam,
trudno odpowiedzieć na pytanie czy czekać czy dać spokój, zresztą na to pytanie sama Pani sobie odpowie, psycholog może pomóc w przeanalizowaniu sytuacji w celu podjęcia decyzji, może także pomóc zrozumieć dlaczego Pani trudno jest znieść rozłąkę, bo jeśli dobrze zrozumiałam jest to dla Pani trudne. Zwyczajnie czasem warto z kimś porozmawiać, zobaczyć sprawę z rożnych punktów widzenia. Życzę powodzenia i pozdrawiam.