Odkażanie ran po zabiegu laparoskopowego usunięcia woreczka żółciowego

Witam, nazywam się KasiA i mam 26 lat. Niedawno przechodziłam zabieg laparoskopowego usunięcia woreczka żółciowego i stąd tu moje pytanie jak odkazac rany po tym zabiegu i jak się kąpać by nic się nie podrażnilo i najważniejsze pytanie co mi wolno jeść po tym zabiegu... proszę o szybką odpowiedź..

Wszystkie te pytania powinna Pani zadać operatorowi!!! Ja nie znam przebiegu ani efektu operacji - nie potrafię więc odpowiedzieć na Pani pytania - PROSZĘ ZWRÓCIĆ SIĘ Z NIMI DO OPERATORA!!! zż