Odma płucna, pękające pęcherzyki w płucach, woda w osierdziu

ojciec był górnikiem, nabył pylicy ma 78 lat ,jest w szpitalu leczony ciągle antybiotykami,ma odmę pękają mu pęcherzyki w płucach ,wodę z osierdzia ściągnięto ponoć jest dobrze ,pojawiła się woda w płucach ciągle ściągają wodę z nóg ale z każdym dniem słabnie ,ale ciągle ma apetyt,ma powiększone węzły chłonne na szyi płucach nie wykryto nowotworu jakie są rokowania

Aleksander Ropielewski

Rokowanie zależy od funkcji płuc i serca, które z Pani opisu nie prezentują się najlepiej, jednak nie mając wyników badań nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie.