Odrobaczanie a wpływ na jakość komórki

Witam. Planujemy z mężem drugie dziecko. Jestem w trakcie 3tygdniowego kursu pielegnacji/strzyzenia psów co wiąże sie z ryzykiem zlapania pasożytów. Chciałabym przed ciaza się odrobaczyc ( doklanie w 18 dniu cyklu - cykl ok 30-32dni) do miesiączki oczywiście zabezpieczenia. I stad moje czy po miesiączce mogę sie starać o dziecko czy czekać jeszcze kolejny miesiąc? Czy odrobaczanie moze miec jakiś wpływ na jakość komórki? I ewentualnie co najlepiej przyjąć na odrobaczanie?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.