Odstające kości widoczne podczas zginania kolan

Chodzi o lewe kolano w trakcie zginania z lewej strony kolana można dokładnie czuć kości się zginają jak pokazałam to ortopedzie Pani odskoczyła ale nie dostałam skierowania na badania tylko sk na laser i krioterapię.Gdy kolano było zamrożone nie bolało w trakcie chodzenia, obecnie nie mogę nawet kucać a gdy się uda słychać trzask jak przy łupaniu orzechów często kolano wchodząc po schodach zatrzymuje się w pozycji prostej zamiast zgiętej i na odwrót.Chirurg powiedział, że powinna być operacja

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie mam możliwości zbadania oraz oceny dokładnej problemu. Ważne jest wykonanie badań obrazowych i dokładna ocena ortopedyczna, która zakwalifikuje do odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam