Trzaski przy zginaniu kolana

Strzelające kolano, trzaskakajace kolano u 17 latka, co robić? Kiedy kucam i wstaje dźwięk jest jeszcze bardziej głośny. Nawet kiedy zginam kolano to zawsze słychać ten trzask... Pomogły by na to jakieś maści czy leki?

Zwykle to wiotka torebka stawowa, która tworzy czasem fałdy. Jeśli tylko trzaska to nic nie pomoże, jeśli zacznie boleć można stosować fizjoterapię a nawet zabieg