Ogólne osłabienie i, drżenia kończyn
witam mam 30 lat od jakiegoś roku odczuwam ogólne osłabienie zwłaszcza nóg,drżenie kończyn.Zwłaszcza rano nie mogę dojść do siebie.Dolegliwości te nasilają się i nogi mam jak z waty po zapalenie papierosa nawet jak ktoś obok mnie zapali i poczuję dym.Do tego mam kłucia z lewej strony serca i ogólną niechęć brak sił.Czasem nie mam siły na nic.Mam też uczucie przelewanie z tyłu głowy i lekkie zawroty.Morfologię mam ok RM głowy też ok.Dodam że jestem bardzo nerwowy

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry.