Operacja korekty nosa i wargi po rozszczepie a obrzęk sutka

Mam 20 lat. W piątek mam zabieg korekty nosa oraz wargi po rozszczepie. Być może będzie również zoperowana stulejka. Nie palę. Nie mam chorób dziąsła czy zębów. Ostatniego czasu troszkę zwiększył mi się sutek i bardzo duzo spałem ostatnie 2 dni, pociłem się.termometr wahał od 36.2 - 36.8. Pokazałem pielęgniarce sutek z obrzękiem i zapytałem czy może meić to jakis wpływ na znieczulenie ogólne bądź powikłania. Pani pielęgniarka powiedziała, że nie. Czy mogę być spokojny?? Proszę o odpowiedź

Witam!
Proszę pana, jeżeli pielęgniarki nie zaskoczył ten sutek to może to być po prostu reakcja stresowa na oczekiwany zabieg. Żeby był pan pewien, że nic panu nie jest to proszę zrobić sobie badania w kierunku gospodarki hormonalnej tarczycy.
Pozdrawiam.