Opis badania USG piersi u syna

Proszę o pomoc syn miał robione usg piersi i wynik brzmi obustro nie zabrodawkowo widoczna tkanka gruczołów proszę o opis bardziej po ludzku bo .niestety nietozumiem

To normalne, że za brodawkami jest tkanka gruczołów, nie jest określona wielkośc i wskazania do badania. Czy jest to normalna tkanka gruczołu, czy przerośnieta jak to się zdarza u mężczyzn jako tzw gynekomastia