Opis MRI odcinka piersiowego

Chciałbym zasięgnąć opinii lekarz - neurochirurga, radiologa na temat zdjęcia z rezonansu magnetycznego odcinak piersiowego. Podejrzewam krwotok podtwardówkowego kanału kręgowego. Cały czas mam stan podgorączkowy, osłabienie. podtwardówkowego kanału kręgowego podtwardówkowego kanału kręgowego Opis MRI zawierał tylko takie informacje niewielkie uwypuklenie tylnych zarysów krążków Th3/Th4 - możliwa niewielka przepuklina pośrodkowo-lewoboczna i Th9/Th10 z modelowaniem worka oponowego.

Witam serdecznie,

Wynik badania MRI kręgosłupa piersiowego uwidocznił chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię w niewielkim stopniu.
Sugeruje u Pana konsultacje z lekarzem neurologiem w gabinecie, który po zbadaniu Pana oraz zapoznaniem się z wynikami badań, postawi rozpoznanie oraz ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.