Opis tomografii przydatków

Witam, jakiś czas temu miałam robiony tomograf i ogólnie z tego co czytam jest wszystko w porządku poza jednym niepokojącym mnie faktem, za bardzo nie wiem co to znaczy ale trochę się martwię . Niepokojąca treść wyniku badania brzmi tak "W lewym przydatku zmiana płynowa o wym ap-5cm, poprzecznych 3,3cm. Prawy przydatek z niewielką zmianą płynową o wym ap 2,5 cm, poprzeczny 1,5 cm." Proszę mi powiedzieć czy to coś złego ? z Góry dziękuję za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Mowa tu najprawdopodobniej o torbieli zlokalizowanej w każdym z przydatków. Wskazana jest okresowa kontrola usg.