Opuchlizna po naderwanej torebce stawowej

dzien dobry.juz pisalem jakies 2miesiece temu bo jkialem naderwana torebke stawawa i nie wiem czy jest wszystko ok bo mam spuchnieta nad kostka tą noge.(taka miekka kólka)noga mnie nie boli chyba ze nagle gdzies mocno wygnę to lekko zaboli.prosze o opinie czy to może si e dziać cos złego.dziekuje i pozdrawiam Miler

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana mogła powstać na skutek przebytego urazu. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.