Opuchlizna przy odbycie

Witam! Po ostatnim stosunku( podczas którego przypadkowo chłopak" uderzył" mnie penisem w odbyt) przy zwieraczu spuchl mi jeden z gruczołów- nie wiem jak to nazwać. Jego kolor nie różni sie od całego odbytu jednak sprawia mi dyskomfort przy chodzeniu i momentami go czuje nawet jak sie nie ruszam. Przy oddawaniu stolca nie boli jakos specjalnie. Raczej ogólnie odczuwam szczypanie odbytu. Stosuje maść juz 3 dzień i powoli sie polepsza jednak co z tym dalej zrobić ? Przejdzie w końcu ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być spowodowana chorobą hemoroidalną. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.