Opuchnięcia nóg po chodzeniu u 75-latki

Witam! Nogi puchną po chodzeniu u 75 letniej babci Są jakieś dobre maści ? Jeszcze w tamtym roku nie miała takiego problemu ,pisze jej wnuczka .

Witam. Opuchlizna nóg u starszych osób najczęściej jest wynikiem niewydolności układu krążenia i wymaga wdrożenia odpowiedniego leczenia w związku z czym Pani Babcię powinien ocenić lekarz.