Osłabienie erekcji podczas podniecenia

witam, mam problem z podnieceniem, fakt moja kobieta podnieca mnie bardzo lecz wydaje mi sie ze jest to jakieś zaburzenie. Jak sie spotkamy i mnie pocaluje bądź dotknie gdzieś to oczywiscie sie podniecam (mówiąc o czlonku), ale z biegiem czasu po chwili to przestaje mnie podniecać a mój czlonek ani drgnie, dopiero musze odczekać trochę czasu..w nie odpowiednim momencie stoi a kiedy jest potrzeba spoczywa, dlaczego tak mam? Powinienem to leczyc bądź udać sie do lekarza?pomocy

Dość często tak jest...
Warto odwiedzić seksuologa. W Warszawie nie powinno to być problemem.
Na tym Portalu odpowiadał kiedyś na pytania Dr Krzysztof Bojar, lekarz z Lublina i Warszawy.
Pozdrawiam. JW, Poznań.