Osłabienie i gorączka przy hemoroidach

Witam mam pytanie przez parę dni krwawiłam z hemoroidów przy oddawaniu stolca .Brałam czopki i krem ,teraz krwawienie ustało ale jestem taka słaba nie mam wcale siły i gorączka od 36,8 do 37,3 Czy to normalne przy hemoroidach byłam u lekarza ale zapomniałam się zapytać .Dziękuje z góry za pomoc.

Witam. Poziom temperatury który Pani podaje nie jest gorączką i nie należy traktować go jako nieprawidłowy. Jeśli chodzi o osłabienie, nie wiązałbym go bezpośrednio z hemoroidami, co najwyżej ze stresem jakie one u Pani wywołały. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu kilku dni proponuję udać się do lekarza celem wykonania podstawowych badań.