Osłabienie i stres w ciąży

witam jestem w 6 miesiacu ciazy od kilku dni czuje sie bardzo oslabiona nie moge sie skoncentrowac na pracy fakt taki ze ostatnio mam duzo stresow w sierpniu zmarl moj chlopak i tak mocno mnie dobilo teraz mam troche problemow finansowych przeprowadzka stres rowniez pracuje ale tylko po 3 godz dziennie sprzatam ale wstaje o 4.30 a spac chodze po 22 i boje sie o moje malenstwo czy przez to wszsystko moze mu cos zagrazac mam 19 lat i bardzo sie martwie o swoje i dziecka zdrowie

witam,
niestety przewlekły stres może wpłynąć negatywnie na ciążę i może spowodować poród przedwczesny.
Proponuje więcej odpoczynku i wyeliminowanie czynników stresowych, dla dobra dziecka.

pozdrawiam!