Problemy ze snem pomimo braku stresu

Od ponad 2 miesiecy nie moge spac klade sie o 22 a budze o 2 w nocy i taj czuwam do 6 rano po czym wstaje i ide po sniadaniu do pracy Nie mam zadnych stresow Nie Wiem co sie dzieje..

Warto się temu przyjrzeć. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza Poz i wykonać podstawowe badania. Być może jakieś zmiany biochemiczne powodują trudności. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Bezsenność może wynikać z wielu przyczyn, a żeby wiedzieć czym jest spowodowana u Pana wskazany byłby bezpośredni kontakt z lekarzem, najlepiej z psychiatrą.