Dlaczego jestem przewlekle zmęczona?

Witam, od okolo 2 lat mam problem z przewleklym zmeczeniem. Niewazne czy spie 5,8,10 czy nawet 15 godzin, i tak budze sie zmeczona i niewyspana. Czesto gdy spie 8 godzin, po powrocie ze szkoly od razu zasypiam i moge nawet spac do godziny 22 albo dluzej, po czym ide normalnie spac kolejne 8 godzin. Nie wykonuje zadnych czynnosci ktore moglyby mnie przemeczac. Calymi dniami jestem senna, jedynie przez pare godzin w ciagu dnia normalnie funkcjonuje. Czuje sie dobrze psychicznie, nie jest to zwiazane z zadna depresja itp. Przez to wszystko niszczy mi sie zycie. Mam zdrowa wage. Czym mogloby to byc spowodowane?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt:)

Zachęcam Panią do kontrolnej/osobistej konsultacji diagnostycznej u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu zadecyduje o ewentualnym/dalszym postępowaniu diagnostycznym.

Z życzeniami dla Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605