Co mogą oznaczać senność, zmęczenie oraz nudności i brak apetytu u 20-letniej kobiety?

Dzien dobry. Od dluzszego czasu strasznie zle sie czuje. Moglabym spac calymi dniami, czuje sie senna, zmeczona, czesto czuje nudnosci i nie mam w ogole apetytu. Musze jesc na sile ale i tak male porcje. Boli mnie glowa, miewam tez zawroty glowy i trzesa mi sie rece. Ciaze wykluczam na 100% wiec nie wiem co to moze byc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę onieśmiela zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu Będzie można coś więcej powiedzieć