Osłabienie na diecie dobranej przez dietetyka

Jestem na diete od dietetyczki niestety nie dziala jakie moga byc powody wszystkie wyniki mam dobre tarczyca cukier itd Czuje sie kiepsko jestem stale zmeczona chce mi sie spac czesto jest mi zimno lub gorac a pozjedzeniu czegos slodkiego lub wypicia czarnej kawy bez cokru dtrasznie dopada mnie sennosc Nie wiem co mam dalej robic dlaczego tak sie czuje jakie badania powinnam jeszcze zrobic i co moga oznaczac moje objawy Czy to moze byc tarczyca lub cukrzyca a wyniki tego nie pokazuja

Droga Pani!

Istnieje możliwość, że jeżeli wyniki badań krwi nie wskazują na żadne dolegliwości, to Pani samopoczucie może mieć związek ze źle dobraną kalorycznością jadłospisu. Proszę niezwłocznie zgłosić swoje odczucia dietetykowi i poprosić o korektę rozpiski żywieniowej.

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl

Proszę zrobić pełne badania tarczycy i sprawdzić cukier. Jeżeli badania wyjdą w porządku należy porozmawiać z dietetykiem na temat zmiany jadłospisu. Być może dieta jest zbyt niskokaloryczna.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam serdecznie :)

Należałoby wykonać badania diagnostyczne w kierunku Hashimoto: TSH, fT3, fT4, aTPO, aTG, USG tarczycy. Dodatkowo warto wykonać badanie poziomy żelaza we krwi (a jeszcze lepiej ferrytyny) oraz test obciążenia glukozą, który pokaże, czy nie ma Pani problemów z gospodarką insulinową.
Jeśli wyniki okażą się być prawidłowe, prawdopodobnie jadłospis rozpisany przez dietetyka jest nieodpowiedni.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl