Ostre kłucia w okolicach serca oraz bóle brzucha i głowy

Dzień dobry. Nie jestem jeszcze ubezpieczona (ubezpieczenie potrwa do 2 tyg) ale boję się trochę dlatego już dzisiaj chciałam zapytać. Od dawna czułam ostre kłucie w okolicach serca ale tłumaczyłam sobie, że jest to spowodowane stresem, którego w sumie nie miałam za wiele. Dopiero jakoś od niedawna powiedzmy od ok. miesiąca pojawia się raz na jakiś czas kłucie w dolnej a czasem górnej, lewej a nawet prawej części brzucha. Od wczoraj mam silne zawroty głowy i towarzyszy temu ból głowy.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i wykonania ewentualnych badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości, ponieważ są one mało charakterystycze. W związku z tym sugeruje kontakt z lekarzem.